دوره های آموزشی پاییزی

اهداف برگزاری هر یک از دوره های آموزشی :

  کوآد کوپتر :

کوادکوپتریکی از انواع وسایل پهپاد است. کواد کوپترها به دلیل داشتن قدرت مانور فوقالعاده و پروازهایی با تعادل بالا از کاربردهای بسیار گسترده برخوردارند.کواد کوپترها در زمینههای تحقیقاتی، نظامی، تصویر برداری و تفریحی از کاربرد بالا و روزافزونی برخوردارند.

 

آردیونو :

آردوینو  یک پلتفرم الکترونیک است.آردوینو میتواند پارامترهایی مانند نور محیط، کلیدها یا حتی یک ایمیل را به عنوان ورودی دریافت نماید و بعد از پردازش،خروجی هایی مانند روشن کردن یک وسیله ی برقی، تغییر رنگ LED ها یا ارسال یک ایمیل یا نظیر آن را ارائه دهد.

قطعه شناسی :

در این دوره وارد مباحث الکترونیک پایه می شویم و به صورت جامع آموزش در مورد مبانی برق را آغاز می کنیم  و به آشنایی با عناصر نیمه هادی و نحوه تشکیل و مشخصات آنها در بحث های مختلف می پردازیم .سپس به  توضیح جامع و نحوه کار با قطعات الکترونیکی مثل دیود ، سلف ، خازن ، مقاومت ، ترانزیستور ها ، انواع تقویت کننده ها ، رگولاتور، آپ امپ و…. می پردازیم.

 

AVR   :

در همه محصولات AVR مجموعه ی دستورالعملها و معماری یکسان هستند. بنابراین زمانی که حجم کدهای دستورالعمل شما که قرار است در میکرو دانلود شود به دلایلی افزایش یابد یعنی بیشتر از گنجایشی که شما در نظر گرفته اید،می توانید از همان کدها استفاده کنید و در عوض آن را در یک میکروی با گنجایش بالاتر دانلود کنید.اکثر تجهیزات الکترونیکی از این تکنولوژی استفاده می کنند.

 

++C :

++ C یک زبان برنامه نویسی رایانه ای همه منظوره، شیءگرا وسطح بالا می باشد.این زبان برنامه نویسی از پرطرفدارترین زبانهای برنامه نویسی تجاری هستند.

 

 

PLC  :

PLC دستگاهی است با قابلیت برنامه ریزی از نوع منطقی که می توان داده هایی را به عنوان ورودی به دستگاه تغذیه کنید.دو نوع حافظه موقت و دائمی دارد.با ویژگی هایی که دارد بیشتر برای کنترل فرایند مکانیکی یا صنعتی خطوط تولید استفاده می شود. این دستگاه ها کاربرد بسیار زیادی در بخش کنترل صنایع دارند.

 

تصاویری از این دوره های آموزشی برگزار شده :

 

 

پیمان طهماسبی

درباره پیمان طهماسبی

دانشجوی کارشناسی برق ورودی سال 94. زمینه های کاری:فتوشاب. پایتون. میکس و مونتاژ فیلم.طراحی سایت با web builder . انیمیشن سازیswish max.میکس موزیک. برنامه نویسی++ c. آردیونو. ICDL مقدماتی و پیشرفته و آتوکد و .....

پاسخ دهید