نقد چالش های پیشروی فعالین عرصه رباتیک و پرسش و پاسخ های مربوطه

 

به دلیل آنکه دانشجویان و اعضای جدید و فعال انجمن از تجربیات کمی در زمینه رباتیک برخوردار بودندو چنین مباحٍثی چالش برانگیز و پر از راه های مختلف و پیچیده که اگر بی گدار به آب بزنید منجر به گمراهی و نرسیدن به اهداف مشخص شده می شود، با همت دبیر انجمن این جلسه برگزار شد و چند چهره موفق در زمینه رباتیک که دارای چندین مقام جهانی و کشوری بودند نیز دعوت شد و برای دانشجویان از چالش ها و چگونگی برخورد با آنها و زمینه های بهبود کارایی خود پرداختند.

 

به هنگام ورود به هر زمینه ای ابتدا باید شناخت کامل و کافی از آن زمینه کسب بنمایید تا بتوانید چالش های مربوط را کنترل نمایید و یا جلوی به وجود آمدن چالش جدید را گرفته و با دانش در مسیر درست آن زمینه قرار بگیرید اینها و بیشتر از این مسائلی بودند که در ابتدای این جلسه توسط دبیر انجمن عنوان شدند و در ادامه جلسه که با حضور تعداد زیادی از دانشجویان فعال و علاقه مند به علم رباتیک همراه بود و همزمان نیز چند تن از فعالین و مقام آورندگان کشوری و جهانی نیز حضور داشتند به نقد فعالیت های انجمن و همچنین چالش های پیش روی این فعالین و راه های بهبود کیفیت علمی محصولات و دستاورد ها و چگونگی موفقیت در مسابقات کشوری و جهانی پرداخته شد و در انتها نیز دانشجویان سولات و مسائلی که برای آن ها مبهم بود مطرح و پاسخ داده شد.

 

پیمان طهماسبی

درباره پیمان طهماسبی

دانشجوی کارشناسی برق ورودی سال 94. زمینه های کاری:فتوشاب. پایتون. میکس و مونتاژ فیلم.طراحی سایت با web builder . انیمیشن سازیswish max.میکس موزیک. برنامه نویسی++ c. آردیونو. ICDL مقدماتی و پیشرفته و آتوکد و .....

پاسخ دهید